Prostota pracy

Twój System Rekrutacji Pracowników

Praca z Agitią jest prosta!

Rozbudowane narzędzia nie muszą być trudne w obsłudze. Aby zacząć pracę z Agitią, wystarczy komputer z dostępem do internetu i przeglądarka www.

Prosty i intuicyjny interfejs

Interfejs użytkownika w Agitii jest prosty w obsłudze i wygodny - dostęp do wszystkich funkcji programu umożliwia czytelne menu, dostępne zawsze z lewej strony ekranu. Bieżący podgląd kalendarza wskazuje zaplanowane wydarzenia, spotkania, daty rozpoczęcia i zakończenia rekrutacji. Pasek szybkiego menu dostępowego widoczny u góry ekranu umożliwia natychmiastowe wykonanie standardowych operacji, takich jak wprowadzenie do systemu nowego kandydata, rekrutacji czy szybkie przejście do pełnego widoku kalendarza.

Strona startowa wyświetla bieżące zadania kalendarza, oraz pokazuje rozpoczynające i kończące się rekrutacje.

Powiadomienia mailowe

Dzięki wbudowanym powiadomieniom mailowym, rekruterzy otrzymują na skrzynkę pocztową bieżące informacje o:

 • nowych rekrutacjach
 • zmianach statusów rekrutacji
 • nowych kandydatach wprowadzonych do bazy
 • nowych kandydaturach - aplikacjach na stanowisko w ramach prowadzonych rekrutacji
 • początku i końcu rekrutacji

Komunikacja mailowa z kandydatami jest z Agitią równie prosta, dzięki możliwości wysyłania maili do kandydatów z poziomu programu.

   

  Szybki start

  Wypróbowanie Agitii jest proste i darmowe. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia, a uruchomimy 14-dniową, w pełni funkcjonalną wersję testową systemu. Okres próbny nie jest zobowiązujący - po jego upłynięciu można zakupić dostęp abonamentowy, licencję bądź zrezygnować z korzystania z programu.