O Nas

Twój System Rekrutacji Pracowników

Masz pytanie?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Wyślij pytanie przez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Kim jesteśmy?

Producentem i dystrybutorem Agitii jest firma FARTOY - założona w 2008 roku. Jesteśmy małą firmą specjalizującą się w tworzeniu aplikacji biznesowych opartych o platformę web.

Agitię stworzyliśmy w oparciu o kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu, utrzymaniu i rozwoju aplikacji wspierających procesy rekrutacyjne. Dobrze znamy branżę HR i potrzeby stawiane systemom wspierającym prowadzenie procesów rekrutacyjnych. Oprócz doświadczenia zdobytego podczas tworzenia oprogramowania rekrutacyjnego, swoją wiedzę wspieramy kontaktami i analizami potrzeb stworzonymi w oparciu o rozmowy z osobami i firmami zajmującymi się rekrutacją pracowników.

Posiadamy wiedzę, pozwalającą tworzyć profesjonalne oprogramowanie - niezawodne, wygodne w użyciu i wydajne. Nasze atuty przekuliśmy w produkt, który pozwoli spełnić Pańtwa oczekiwania w zakresie wsparcia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące naszego produktu. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania uwag i propozycji - o ile zostaną one pozytywnie ocenione przez naszych partnerów biznesowych - ekspertów od rekrutacji - z pewnością staną się podstawą do rozwijania naszego produktu, i czynienia go jeszcze przydatniejszym w Państwa pracy.

Życzymy zadowolenia z naszego produktu!