Program partnerski

Twój System Rekrutacji Pracowników

Masz pytanie?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Wyślij pytanie przez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Program Partnerski - zarabiaj z Agitią

Prowadzisz sklep internetowy z oprogramowaniem? Dostarczasz rozwiązania softwarowe dla swoich klientów? Dołącz do nas, sprzedawaj Agitię.

Możesz sprzedawać Agitię, oferując swoim klientom atrakcyjne warunki finansowe. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami wyrażając chęć przystąpienia do programu partnerskiego, i w krótkim czasie możesz dodać nasz produkt do swojej oferty.

Jak to działa?

Zasada działania programu partnerskiego jest bardzo prosta. W pierwszym kroku skontaktuj się z nami, wyrażąjąc chęć przystąpienia do współpracy. Wyślemy Tobie umowę, po podpisaniu której staniesz się naszym oficjalnym Partnerem. Otrzymasz pulę unikalnych kodów licencyjnych, które będą mogli zakupić Twoi klienci. Kody licencyjne możesz sprzedawać po cenie równej 90% ceny licencyjnej Agitii, zgodnie z aktualnie obowiązującym na naszej stronie cennikiem. Dzięki temu, oferta w Twoim sklepie będzie szczególnie atrakcyjna dla nowych nabywców.

Po dokonaniu zakupu kodu, Twój klient staje się od razu właścicielem licencji na nasze oprogramowanie. Musisz poinstruować go, iż powinien na naszej stronie dokonać zakupu podając zakupiony u Ciebie kod - wówczas numer licencji zostanie mu przydzielony automatycznie, bez obciążania dodatkowymi kosztami.

W ciągu 14 dni od sprzedaży kodu, wystawimy Ci fakturę VAT na kwotę równą 70% ceny licencyjnej Agitii, którą będziesz zobowiązany uregulować. W ten sposób, na każdej sprzedanej licencji zarobisz 20% ceny licencji, a Twój klient będzie zadowolony z zakupu programu po okazyjnej cenie.

Program partnerski dotyczy jedynie sprzedaży licencji na oprogramowanie, a nie dostępu abonentowego!

Dla kogo jest Program Partnerski?

Program Partnerski przeznaczony jest wyłącznie dla firm. Nie przewidujemy aktualnie współpracy z osobami nieprowadzącymi działalności gospodarczej.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy podjęcia współpracy bez podania przyczyny - bardzo cenimy sobie nasz wizerunek i chcemy, aby naszymi Partnerami zostawały wiarygodne podmioty.