Integracja z www

Twój System Rekrutacji Pracowników

Integracja Agitii z firmową stroną www

Agitia umożliwia publikowanie formularzy rekrutacyjnych na Państwa stronie www. Jest to czynność bardzo prosta do wykonania, natomiast może wymagać jednorazowego przeszkolenia rekrutera w zakresie osadzenia formularza na stronie.

Formularz ekrutacji na wybrane stanowisko

Dla każdej prowadzonej rekrutacji, Agitia generuje formularz rekrutacyjny gotowy do osadzenia na dowolnej stronie www. Kandydat, wypełniając formularz przystępuje tym samym do rekrutacji.

Formularz dodania kandydata do bazy danych

Specjalny formularz generowany przez Agitię umożliwia dopisanie się kandydata do bazy danych kandydatów, bez przypisania do konkretnej rekrutacji. Tym samym, kandydaci wypełniający formularz dopisują się do bazy danych kandydatów.

Powiadomienia mailowe

Jeśli kandydat wypełni formularz, rekruterzy otrzymają powiadomienia mailowe o nowym kandydacie. Dzięki temu, rekruterzy otrzymają automatycznie informację, że można przystąpić do analizy danych kandydata pod kątem zatrudnienia.

Elastyczność osadzania formularza

Formularz rekrutacyjny może być osadzony na Państwa firmowej stronie www, jak i na dowolnej innej stronie www, na przykład w portalach z ofertami pracy. Niezależnie od tego, gdzie kandydat zgłosi swoją kandydaturę - zostanie ona zapisana wprost w Agitii.