Rozwiązanie

Twój System Rekrutacji Pracowników

Czym jest Agitia?

Agitia jest narzędziem pracy dla osób zajmujących się rekrutacją pracowników. Została stworzona na podstawie naszych kilkuletnich doświadczeń w tworzeniu oprogramowania dla działów HR.

Kompleksowe rozwiązanie dla branży HR

Agitia to coś więcej niż baza danych potencjalnych pracowników. To narzędzie kompleksowo i dlugofalowo wspierające prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz utrzymywanie bazy kandydatów. Z Agitią będziesz mógł utrzymywać bazę danych kandydatów do pracy, definiować i zarzadzać procesami rekrutacyjnymi oraz aplikacjami poszczególnych kandydatów.

Budowanie własnej bazy kandydatów

Z Agitią stworzysz, i długofalowo będziesz rozwijać własną bazę kandydatów do pracy. Nieważne, czy sięgniesz do niej jutro, za miesiąc czy za rok - raz wprowadzone dane kandydatów będą zawsze pod ręką, przejrzyście zaprezentowane, i łatwe do wyszukania. Pozyskiwanie kandydatów z Agitią to inwestycja w przyszłość Twojej firmy.

Automatyzacja procesów rekrutacyjnych

Nasze oprogramowanie zostało stworzone tak, aby maksymalne ułatwić pracę rekruterów. Jest wyposażone w specjalne mechanizmy, pozwalające precyzyjnie dobrać pracowników na dane stanowisko oraz obiektywnie ocenić dopasowanie poszczególnych kandydatów do specyfiki danego wakatu.

Produkt oparty na doświadczeniu i faktycznych potrzebach biznesowych

Nasz produkt został stworzony w oparciu o solidne fundamenty. Oprogramowanie dla potrzeb wspierania procesów rekrutacyjnych tworzymy od kilku lat. Doświadczenie zdobyte we współpracy z naszymi Klientami przekuliśmy w gotowe, dopracowane narzędzie ukierunkowane na zaspokojenie faktycznych potrzeb biznesowych z dziedziny HR.

Funkcjonalności oferowane przez Agitię są odpowiedzią na Państwa zapotrzebowanie - zostały zaprojektowane na podstawie doświadczenia, analiz istniejących rozwiązań i rozmów ze specjalistami zajmującymi sie pozyskiwaniem pracowników.