Jak to działa

Twój System Rekrutacji Pracowników

Jak to działa?

Agitia to aplikacja webowa, czyli obsługiwana przez przeglądarkę www. Nie jest to jednak portal internetowy, a niezależny system wdrażany każdorazowo dla konkretnego klienta.

Wybierz wersję dla swoich potrzeb

Agitię oferujemy w wersji Basic i Premium - odpowiednio dla firm rekrutujących dla siebie, oraz na potrzeby zewnętrznych podmiotów.

Dostęp licencyjny

Umożliwiamy wykup nieograniczonej czasowo licencji na korzystanie z aplikacji, którą instalujemy na zakupionym przez Ciebie serwerze. Płacisz tylko raz. Jest to opcja dla ceniących niezależność, którzy chcą we własnym zakresie utrzymywać aplikację. Przez pierwszy rok dostajesz darmowe aktualizacje.

Dostęp abonamentowy

Alternatywnie do dostępu licencyjnego, oferujemy dostęp abonamentowy - za comiesięczną opłatą otrzymujesz możliwość korzystania z aplikacji wdrożonej specjalnie dla Ciebie, na naszym serwerze oraz darmowe aktualizacje. Jest to opcja dla ceniących wygodę, którzy chcą skorzystać z aplikacji utrzymywanej przez nas.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy na stronę z naszą ofertą i cennikiem, w celu porównania oferowanych opcji oraz wyboru najkorzystniejszego dla Ciebie rozwiązania