Oprogramowanie do rekrutacji pracowników Agitia

Twój System Rekrutacji Pracowników

Cała rekrutacja w systemie informatycznym
Uporządkuj swoje procesy rekrutacyjne. Zrezygnuj ze stosów papierów i notatek - przechowuj i przetwarzaj dane rekrutacyjne w dedykowanym systemie informatycznym. Zachowaj kontrolę nad działaniami HR dzięki raportom. Z Agitią, Twoje rekrutacje będą uporządkowane.

Zaawansowane narzędzie wspomagające pracę HR
Korzystaj z rozbudowanych narzędzi wspomagających procesy decyzyjne podczas rekrutacji. Dopasowuj kandydatów, używaj Agitii do zestawiania i oceny kandydatur, buduj własną bazę danych kandydatów.

Redukcja nakładu pracy podczas rekrutacji
Masz dość przebijania się przez trudne w obsłudze bazy kandydatów? Potrzebujesz wsparcia decyzyjnego? Dotychczasowe rozwiązania w Twojej firmie spowalniają pracę rekruterów? Skorzystaj z Agitii - zrobiliśmy ją tak, aby Twoja praca była łatwiejsza.

...i wiele innych korzyści
Zapoznaj się z obszernymi opisami dostarczanego przez nas oprogramowania. Zapraszamy do pzeczytania opisów funkcji programu oraz zamówienia wersji DEMO - to nic nie kosztuje. Oferujemy różne warianty dostępu do systemu, atrakcyjne ceny oraz możliwość dostosowywania programu do Twoich indywidualnych potrzeb.