Dla kogo

Twój System Rekrutacji Pracowników

Dla kogo przeznaczona jest Agitia?

Agitia jest narzędziem uniwersalnym. Nieważne, czy poszukują Państwo pracowników fizycznych, czy wysoko wykwalifikowanych specjalistów - rozwiązanie jest przeznaczone do obsługi wszystkich procesów rekrutacyjnych.

Firmy rekrutujące na własne potrzeby

Podstawowa wersja Agitii przeznaczona jest dla firm rekrutujących pracowników na własne potrzeby. Wdrożenie Agitii pomoże Państwu uporządkować procesy rekrutacyjne i dokumentację związaną z rekrutacją, oraz sprawniej i obiektywniej przeprowadzić selekcję na dowolne stanowisko. Wersja podstawowa nie umożliwia prowadzenie rekrutacji na potrzeby zewnętrznych podmiotów.

Pośrednicy pracy i outsourcing

Agitia w wersji dla firm pośrednictwa pracy i outsourcingowych aktywnie wspiera proces rekrutacji pracowników dla Państwa klientów. Jednocześnie, długoterminowe utrzymywanie bazy danych kandydatów pozwala Państwu stworzyć podstawę do poszukiwania pracowników wśród osób, których dane zostały wcześniej wprowadzone do systemu.

Urzędy Pracy

Wersja przeznaczona dla firm pośrednictwa pracy i outsourcingowych nadaje się również do zastosowania w Urzędach Pracy, oraz innych instytucjach i organizacjach zajmujących się pomocą w szukaniu pracy.